Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

PANÍ LUDMILA HLADKÁ ZASTUPITELKA OBCE JENÍKOV ZÍSKALA CENU CHARITY ČESKÉ REPUBLIKY ZA ROK 2021

Tomáš Černý

V úterý 19. října 2021 byly v Katedrále svatého Víta, Václava a Vojtěcha v Praze udělovány ceny Charity České republiky za roky 2020 a 2021. Ocenění převzalo celkem šestnáct pracovníků z celé republiky, mezi nimi byla i paní Ludmila Hladká z Jeníkova.

zdroj foto Facebook Oblastní charita Nové Hrady u Skutče

Rád bych tímto naší drahé Ludmile Hladké srdečně pogratuloval k získanému ocenění a popřál jí mnoho sil v její nesmírně náročné práci, kterou vykonává s neuvěřitelným citem, laskavostí a stále s úsměvem na rtech. Je pro nás všechny inspirativní osobností, která dokáže neuvěřitelně skloubit svoje pracovní poslání s péčí o rodinu a aktivním zapojení do záležitostí věcí veřejných v pozici zastupitelky obce. Velké dík ji patří za nasazení v pořádání kulturních akcí v obci a v neposlední řadě za přijetí jejího jmenování zastupitelstvem obce na pozici zástupkyně pro sociální věci.

Tomáš Černý – starosta obce


Paní Ludmila Hladká získala ocenění za dlouholetou práci v Charitě, rozvoj domácí zdravotní péče včetně hospicové v Hlinsku a okolíV Oblastní charitě Nové Hrady u Skutče pracuje paní Ludmila jako vrchní sestra.

„Do Charity nastoupila v roce 1996 jako zdravotní sestra, od roku 2012 zastává pozici vrchní sestry ošetřovatelské služby, kterou dokázala během svého působení pozdvihnout na špičkovou úroveň. V poslední době se navíc hodně věnuje hospicové péči. Poctivou prací, stálým sebevzděláváním i obětavým nasazením si získala velký respekt u svých klientů i spolupracovníků a vstřícný přístup a podporu od lékařů v širokém okolí. Málokdo uvěří, že s manželem vychovali sedm dětí,“  

zdroj – medailonek na nominaci, www.charita.cz

zdroj foto Facebook Oblastní charita Nové Hrady u Skutče

Ceny Charity ČR se udělují již od roku 2008. Jsou poděkováním a uznáním za obětavou práci pracovníků, dobrovolníků a podporovatelů Charity.